Dveře

Oči jsou bránou do duše. Dveře jsou bránou do Vašeho světa, Vašeho domova. Jsou tím, co první vidíte, když vcházíte k někomu na návštěvu. Právě dveřmi vcházíte dál, proto jim věnujeme i my pozornost, kterou si právem zaslouží. Tak jimi vstupte s námi.

Naše nabídka dveří zahrnuje širokou škálu interiérových i vstupních dveří v mnoha provedeních a tvarech.

Dveře interiérové

jsou vhodné pro užívání uvnitř bytu, kancelářských či jiných prostor. Vzhledem ke svým vlastnostem nejsou interiérové dveře určeny pro užívání jako vnitřní vchodové dveře do bytu či do domu. Nabízíme interiérové dveře různých provedení z rozličných materiálů. Vybrat si můžete barvu, tvar, povrch, vnitřní složení, způsob otevírání, doplòky. Nabízíme vysoce kvalitní výrobky za příznivou cenu. Dveře od Váš-truhlář.cz vnesou do Vašeho domova teplo a útulnost.

Dveře vchodové

slouží k zajištìní pocitu bezpečí Vašeho domova. Váš-truhlář.cz Vám nabízí širokou škálu vstupních dveří, které jsou odolné vůči venkovním vlivům, jako jsou teplotní zmìny, vlhkost aj. Zaručujeme Vám kvalitu a životnost.

Naše dveře jsou vyrobeny z kvalitních českých i zahraničních dřevin. Vyberte si z našeho katalogu nebo nám předneste své přání a my Vám ho splníme.

DveřeDveřeDveřeDveřeDveře
DveřeDveřeDveřeDveřeDveře