Kuchyně

Vyberte tu správnou kuchyň s námi. Váš-truhlář.cz.

 

Právě kuchyň je srdcem celého bytu či domu. Je to nejdůležitější prostor, kde se setkávají všichni členové rodiny. Proto se Váš-truhlář.cz zaměřuje na výstavbu kuchyní a věnuje jí maximální pozornost a péči. Kuchyně je velmi intimní místo, proto si zasluhuje být originálem. A ten Vám vyrobíme právě my.

 

Zásadní je pro nás přání a představa zákazníka. Vaši ideu pak zhmotníme pomocí 3D vizualizace, kterou pro Vás zhotovíme samozřejmě zdarma. Díky vizualizaci získáte konkrétní a dokonalou představu, jak bude Vaše kuchyň vypadat. Následuje prodiskutování návrhu s klientem, společně se zamyslíme nad funkčností, designem, provedením. Připravíme Vám cenovou nabídku se zahrnutím ceny za Vámi vybraný materiál a vybavení. V průběhu realizace jsme v těsném kontaktu se zákazníkem, takže máte dokonalý přehled, jak výstavba probíhá.

 

Každá kuchyně je vyráběna přesně na míru Vašemu domu či bytu s vyřešením nejmenších detailů. Ručíme za kompletní provedení zakázky. Individuální péče, vysoká kvalita a životnost je samozřejmostí. Kuchyňské linky vyrábíme z různých materiálů. Máte představu kuchyně z masivního dřeva? Nebo by se spíše do Vašeho bytu hodilo moderní provedení? Díky letitým zkušenostem vyhovíme oběma požadavkům. Rádi Vám pomůžeme, spokojenost zákazníka je naší prioritou.

KuchyněKuchyněKuchyněKuchyněKuchyně
KuchyněKuchyně