Schody

Funkčnost, stabilita, vysoká nosnost, estetika a design. To Vám nabízí Váš-truhlář.cz. Velmi dobře si uvědomujeme, jak důležitým prvkem je právě schodiště. Interiérová schodiště bývají často dominantním prvkem prostoru a utvářejí celkový dojem a pocit z obývaného prostoru. Dbáme nejen na funkčnost využití, ale v neposlední řadě také na estetickou stránku. Díky práci s různými materiály a mnohaletým zkušenostem nabídneme individuální řešení přesně podle požadavků klienta. Vyrábíme dřevěné schodiště samonosné, schodiště vřetenové, obklad betonového schodiště, schodiště vynášené nerezem.

Schodiště samonosná

jsou schodiště, která se obejdou bez podpěrných konstrukcí. Samonosné schodiště je naší firmou Váš-truhlář.cz navrženo tak, aby odráželo styl interiéru, zajistilo bezpečný a přirozený pohyb s přihlédnutím k frekvenci používání, vlhkosti, teplotě a mnoha dalším faktorům, které vyhodnocujeme již před samotným návrhem konstrukce.

Schodiště vřetenová

Schodiště vřetenová = točitá schodiště. Působí elegantně, zaberou málo místa a při tom budou ozdobou pro Váš domov. Ideální i do menších interiérů. Vřetenový typ schodišť je tou pravou volbou, pokud potřebujete šetřit místem, a při tom chcete zachovat eleganci prostoru. Vřetenové schodiště od našich odborníků Váš-truhlář.cz bude tím pravým klenotem do vašeho interiéru, bude tvořit nepřehlédnutelný dominantní prvek. Vhodnou kombinací materiálů a ruční práce docílíme toho, že vaše schodiště bude funkčním designovým prvkem. Základem tohoto typu schodišť je středový nosný sloup, kolem kterého se schody otáčejí, čím vytvářejí spirálu.

Obklad betonového schodiště

I staré proměníme v nové. Velmi oblíbené pro svou stabilitu, odolnost, dlouhou životnost a funkčnost.

Schodiště vynášené nerezem

Schodiště vynášené nerezem je typ schodů řešených unikátním způsobem, který dává prostoru jedinečný, osobitý a vzdušný styl. Vynášená schodištì jsou schody bez spodnic, kotvené do stěny, působí elegantně a moderně. Zhotovujeme také vlastní návrhy nerezového schodištì s použitím nepřeberného množství materiálů.

Materiály nejvyšší kvality

Používáme materiál z kvalitních českých i zahraničních dřevin - dub, buk, jasan, mahagon, hevea, eben. Každé navržené schodiště je unikátním dílem s vlastní hodnotou a osobitostí. Pro povrchovou úpravu používáme vodní laky, které jsou nejen zdraví nezávadné, šetrné k přírodě, ale i otěruodolné.

SchodySchodySchodySchodySchody
SchodySchodySchodySchodySchody
SchodySchodySchodySchodySchody
SchodySchodySchodySchodySchody